Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На Львівщині триває Форум гідів

На Львівщині триває Форум гідів

Автор: admin1 от 27-02-2019, 13:54
 (голосів: 0)

На Львівщині триває Форум гідів26-27 лютого триває другий  Форум гідів у Львові, співорганізатором  якого є управління туризму та курортів Львівської ОДА.

З вітальним словом виступив заступник начальника управління туризму та курортів Львівської ОДА Тарас Лозинський, наголосивши на тому, що область працює над розвитком нових напрямків, щоб туристи мали бажання повернутися на Львівщину знову і відкрити для себе нові туристичні локації.

За словами організаторів, насичена програма Форуму охоплює важливі теми, зокрема врегулювання екскурсійної діяльності: Україна – Європа та створення нових туристичних продуктів та маршрутів. Начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталя Табака виступила з презентацією «Львівщина – це не тільки замки», представивши різноманітні місця, які зацікавлять туриста та справлять на нього незабутні враження.

«Львівщина має що показати та чим зацікавити туристів. Тури гастро- та агролокаціями, заняття активним туризмом, відвідування природніх еко-локацій, цікаві «місця втечі» від урбаністики та міського ритму життя. Важливим є підняття рівня екологічної свідомості та культури серед українців. Ми пропонуємо туризм в стилі: живи здорово, харчуйся здорово та подорожуй здорово!» - зазначила Наталя Табака.

Учасники також мали можливість ознайомитись та отримати туристичний путівник «Манди Львівщиною: природні та еко-локації», який описує мальовничі куточки області та відкриває для пізнання унікальні природні локації регіону.

Програма другого дня Форуму гідів передбачає екскурсію у місті Дрогобич. Учасники відвідають  синагогу на Лані, костельну Вежу, костел св. Верфоломія, віллу президента Дрогобича, кімнату-музей Бруно Шульца. А також їх чекає екскурсія на Дрогобицьку солеварню та театралізована екскурсія «Таємниці Дрогобицької ратуші».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua