Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Львівщина співпрацюватиме з компанією «COFCO Engineering & Technology» у аграрній галузі

Львівщина співпрацюватиме з компанією «COFCO Engineering & Technology» у аграрній галузі

Автор: admin1 от 26-02-2019, 16:34
 (голосів: 0)

Львівщина співпрацюватиме з компанією «COFCO Engineering & Technology» у аграрній галузіСьогодні, 26 лютого, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся з представниками компанії «COFCO Engineering & Technology».

У межах зустрічі очільник Львівщини ознайомив присутніх з інвестиційним потенціалом області.

Олег Синютка поінформував іноземну сторону про основні досягнення Львівщини, зокрема, у аграрній сфері, зосередивши увагу на динаміці росту сільськогосподарської продукції.

«Ми зацікавлені у тому, щоб інвестори комфортно почували себе у Львівській області. Ми хочемо, щоб у нашої співпраці був подальший розвиток», - зазначив Олег Синютка.

Відтак, сторони поспілкувалися про можливість будівництва компанією елеватору на території Львівської області.

Заступник генерального менеджера відділу міжнародних зв’язків компанії «COFCO Engineering & Technology» ознайомив присутніх із успішними проектами, які реалізовувала компанія на території інших держав.

Зазначимо, що  «COFCO Engineering & Technology» є провідною компанією системних рішень для зернової та харчової промисловості, забезпечує системне планування, інженерне проектування, будівництво, надає послуги ефективних рішень для механічного, електричного, автоматизованого управління зерновою та харчовою промисловістю.

Окрім того, Олег Синютка запросив гостей відвідати Міжнародну агропромислову виставку та форум з розвитку фермерства  «АГРОПОРТ», яка цього року відбудеться упродовж 21-23 березня.

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua