Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Торік в області провели 25 масштабних туристичних заходів

Торік в області провели 25 масштабних туристичних заходів

Автор: admin1 от 25-02-2019, 17:35
 (голосів: 0)

Торік в області провели 25 масштабних туристичних заходівУ 2018 році на Львівщині провели 25 масштабних туристичних та ділових заходів. Про це сьогодні, 25 лютого, під час звіту розповіла начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака.

«Торік ми організували та провели 25 туристично-привабливих та ділових заходів на території Львівщини, серед яких: Міжнародний день туризму на Львівщині «Мандруй! Літай! Пізнавай!», туристичний Маркетплейс Львівщини» в межах Міжнародного Економічного Форуму, Міжнародний фестиваль гостинності та готельно-ресторанного бізнесу «HoReCa SHOW Lviv», «Гастрономічна презентація «Європейська кухня з локальних продуктів», Міжнародний день гір «Безпека зимових мандрів в горах» та інші», - розповіла Наталія Табака.

Окрім цього, торік Львівщину представили на 13 виставково-презентаційних заходах в Іспанії, Ізраїлю, Туреччині, Грузії, Китаї, Польщі, Чехії та Україні (Київ, Львів, Ужгород, Чернівці).

Також для представників ЗМІ організували 12 промотурів Львівщиною.

«Це 6 промотурів для представників ЗМІ, серед них  38 представників з України, Китаю, Азербайджану, Казахстану; Польщі та Білорусії та 6 промотурів для туроператорів серед яких представники з Грузії, Іспанії, Естонії, Португалії, Ізраїлю та  Азербайджану.

Торік в області провели 25 масштабних туристичних заходів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua