Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Тема участі району в обласному конкурсі мікропроектів знову була предметом обговорення на понеділковій нараді

Тема участі району в обласному конкурсі мікропроектів знову була предметом обговорення на понеділковій нараді

Автор: admin2 от 18-02-2019, 14:56
 (голосів: 0)

Тема участі району в обласному конкурсі мікропроектів знову була предметом обговорення на понеділковій нарадіСьогодні під час чергової оперативної наради в райдержадміністрації повторно розглядалося питання участі громад району в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку. Доповідав Віталій Скоропад, призначений на посаду начальника управління економіки та ЖКГ райдержадміністрації. Отже, з його слів, з поданих від району мікропроектів зареєстровано для участі в конкурсному відборі 70. З них 22 - з облаштування вуличного освітлення, 18 у сфері освіти, 17 — культури, 4 — охорони здоров’я, 9 — інші пріоритети. Проекти на конкурс підготували 33 сільські, селищна ради.

Від Меденицької ОТГ на конкурс подано 13 мікропроектів.

Голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич доручив Віталію Скоропаду тримати на контролі це питання, щоб забезпечити належну реалізацію проектів, які переможуть в конкурсі.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua