Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Андрій Шевкенич: "Сьогодні ми пожинаємо плоди злочинної кампанії проти вакцинації"

Андрій Шевкенич: "Сьогодні ми пожинаємо плоди злочинної кампанії проти вакцинації"

Автор: admin2 от 18-02-2019, 12:53
 (голосів: 0)

Андрій Шевкенич: "Сьогодні ми пожинаємо плоди злочинної кампанії проти вакцинації" Про стан захворюваності в районі на кір, грип та ГРВІ на нараді в райдержадміністрації інформував завідувач Дрогобицького міськрайонного відділу ДУ «ЛОЛЦ» Орест Біль. Він повідомив, що від початку 2019 р. в районі зареєстровано 2438 випадків захворювання на гострі респіраторні інфекції, в тому числі 1570 випадків серед дітей до 17 років. На даний час ситуація в районі не є критичною. З навчальних закладів на карантин з 12 лютого були закриті Нагуєвицька спецшкола-інтернат та Рибницька школа.

Разом з тим, Орест Біль зазначив, що, враховуючи складну епідеміологічну ситуацію, яка склалася з кором на Львівщині, є небезпека нашарування двох інфекцій, що може зумовити важкий перебіг захворювання.

У районі від початку року зареєстровано 139 випадків кору, з них серед дітей до 17 років — 101 випадок. За цей період було зареєстровано два спалахи кору — у Болехівській (6 осіб) та Вороблевицькій (7 осіб) школах. Впродовж року плановим та позаплановим щеплення охоплено 468 осіб.

Голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич наголосив, що сьогодні ми пожинаємо плоди злочинної інформаційної кампанії, яка свого часу розгорнулася в Україні проти щеплень, і з огляду на нинішню складну ситуацію, виглядає як спланована диверсія проти нашої держави. Щоб зупинити поширення складного інфекційного захворювання, в області розпочалася організована вакцинація від кору. А.Шевкенич повідомив, що у районі є в необхідній кількості якісна вакцина виробництва США та Бельгії. Очільник району доручив Оресту Білю взяти під особистий контроль хід вакцинації на теренах району.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua