Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Представники Громадських рад підписали Меморандум про співпрацю

Представники Громадських рад підписали Меморандум про співпрацю

Автор: admin1 от 15-02-2019, 16:47
 (голосів: 0)

Представники Громадських рад підписали Меморандум про співпрацюСьогодні, 15 лютого, Громадські ради Львівщини підписали меморандум про співробітництво та партнерство з Об’єднанням профспілок Львівщини, Молодіжною Радою Об’єднання Профспілок Львівщини, Територіальним відділенням Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» у Львівській області, Львівським обласним об'єднанням організацій роботодавців «Об'єднання роботодавців Львівської області».
Меморандум ініційований Громадською радою при Львівській ОДА та Громадською радою при СБУ у Львівській області, за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації. Договір передбачає всебічну співпрацю, консолідацію зусиль та створення партнерських відносин між представниками громадськості Львівщини. Також меморандум дозволить покращити інформаційну підтримку діяльності громадських рад та відповідних органів влади.
"Сьогоднішнє підписання меморандуму - свідчення того, що сучасним українцям небайдужа доля розвитку громадянського суспільства. Темп нарощення співпраці дозволяє передбачати динамічний прогрес та напрям у правильному руслі. Меморандум допоможе громаді активніше брати участь у державній політиці", - зазначив директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Андрій Ковальський.
Представники Громадських рад підписали Меморандум про співпрацюГоловним напрямом договору про співпрацю стане забезпечення участі громадян у формуванні та реалізації державної політики на території області та вирішення питань місцевого значення. Відтак, аби напрацювати узагальнені практики участі громадськості у процесі прийняття рішень передбачається підготовка та реалізація спільних ініціатив, публічних заходів та проектів. Зокрема, проведення конференцій, семінарів, круглих столів, зустрічей тощо.
"Сьогодні ми консолідуємо зусилля, аби об'єднати ініціативи та думки великої громади Львівщини у спільну позицію. Наша область завжди тримає пальму першості у питанні реалізації державної політики щодо співпраці з громадськістю", - розповів голова Громадської ради при Львівській ОДА Андрій Болюбаш.
Меморандум про співробітництво та партнерство підписано терміном на 5 років між Громадською радою при Львівській обласній державній адміністрації, Об’єднанням профспілок Львівщини, Молодіжною Радою Об’єднання Профспілок Львівщини, Територіальним відділенням Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» у Львівській області, Львівським обласним об'єднанням організацій роботодавців «Об'єднання роботодавців Львівської області», Громадською радою при Управлінні Служби безпеки України у Львівській області, Громадською радою при Головному управлінні Державної фіскальної служби у Львівській області, Територіальним осередком Громадської ради при Державній архітектурно-будівельній інспекції України у Львівській області, Громадською радою при Головному управлінні Держпраці у Львівській області, Громадською радою при Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області, Громадською радою при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства та Громадською радою при Службі автомобільних доріг у Львівській області.
На завершення офіційного підписання учасники російсько-української війни вручили нагороди представникам громадськості Львівщини за вірність національній ідеї.

 

Представники Громадських рад підписали Меморандум про співпрацю

 

 

Представники Громадських рад підписали Меморандум про співпрацю

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua