Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На зустрічі з експертами по навколишньому середовищу говорили про потенціал та перспективи студентів-екологів Львівщини

На зустрічі з експертами по навколишньому середовищу говорили про потенціал та перспективи студентів-екологів Львівщини

Автор: admin1 от 15-02-2019, 09:12
 (голосів: 0)

На зустрічі з експертами по навколишньому середовищу говорили про потенціал та перспективи студентів-екологів ЛьвівщиниУ середу, 13 лютого, в департаменті екології та природних ресурсів Львівської облдержадмінстрації вібулась зустріч щодо обговорення реалізації можливостей студентів-екологів за фахом та залучення їх до активної екологічної діяльності в області. В обговоренні взяли участь директор департаменту екології та природних ресурсів Руслан Гречаник та  завідувачі кафедр екології ВНЗ Львівщини Звенислава Мамчур, Неля Кучманич  Мирослав Мальований, Світлана Монастирська, Роман  Параняк, Петро Хірівський, Юлія Боруцька та представники природоохоронних установ Андрій Кийко та Михайло Біляк.

Під час зустрічі присутні ділились досвідом роботи зі студентами-екологами,  їх досягненнями у галузі екологічної освіти та обговорили перспективу та потенційні можливості студентів для  проходження стажування в установах природно-заповідного фонду Львівщини та закордоном і про  їх можливе працевлаштування після закінчення начання як у державних, так і приватних структурах.

«Студенти - це  найбільш прогресивна рушійна сила суспільства, яка готова до змін та готова боротись за них. Саме їх потрібно залучати до реалізації різноманітних природоохоронних акцій,  екологічних конкурсів, організації волонтерських рухів, флешмобів з метою підвищення рівня екологічної культури та екологічної свідомості», - зазначив Руслан Гречаник.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua