Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Алея пам’яті: до Дня Героїв Небесної Сотні молодь Львівщини виготовила паперових ангеликів

Алея пам’яті: до Дня Героїв Небесної Сотні молодь Львівщини виготовила паперових ангеликів

Автор: admin1 от 14-02-2019, 16:00
 (голосів: 0)

Алея пам’яті: до Дня Героїв Небесної Сотні молодь Львівщини виготовила паперових ангеликівСьогодні, 14 лютого, студенти Львівського державного коледжу декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша виготовили паперові витинанки у вигляді ангелів, які 18 лютого о 15:00 год розвішають на алеї на проспекті Шевченка і таким чином вшанують загиблих Героїв Небесної Сотні. 

“Мешканці Львівщини з великою вдячністю та шаною згадують Героїв Небесної Сотні, які стали символом утвердження прагнень до європейських цінностей. Ці паперові ангелики стануть втіленням дитячого бачення про тих Героїв, які віддали своє життя в час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, права і свободи людини та європейське майбутнє України”, - зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало.

Подібні Алеї Пам’яті з’являться у кожному населеному пункті Львівщини. 

Алея пам’яті: до Дня Героїв Небесної Сотні молодь Львівщини виготовила паперових ангеликів“Важливо усім українцям пам’ятати про трагедію, що сталась у 2014 році. Молоді чоловіки своє життя віддали, щоб ми сьогодні могли навчатись і працювати. Ці ангелики - це найменше, що ми можемо зробити для Героїв. Людину не повернеш, але пам'ять  можна зберегти і це найбільше, що ми можемо дати родинам, які втратили своїх годувальників, матерям, чиї сини загинули”, - зазначила студентка  Львівського державного коледжу декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша Соломія Корнило.

“Герої Небесної сотні показали, що вони мають власну позицію і готові боротись до останнього, щоб влада діяла в інтересах народу. Ці хлопці стояли до останнього, щоб їх почули і ми жили в успішній країні”, - наголосила студентка коледжу Олександра Інчишин.

Акція «Ангели пам’яті» відбувається за підтримки команди Музею Революції Гідності. Цього року, окрім Львова, вона відбудеться в Києві, Авдіївці, Вінниці, Вижниці, Дніпрі, Краматорську, Кропивницькому, Полтаві, Тернополі, Тульчині, Хмельницькому, Чернігові, а також у Парижі (Франція).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua