Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Робоча група райдержадміністрації розпочала обстеження довгобудів

Робоча група райдержадміністрації розпочала обстеження довгобудів

Автор: admin2 от 22-01-2014, 09:35
 (голосів: 0)

Робоча група райдержадміністрації розпочала обстеження довгобудівСтворена на виконання доручення голови райдержадміністрації Михайла Винницького робоча група з обстеження об'єктів незавершеного будівництва здійснила виїзд на довгобуди району. Працівники райдержадміністрації на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації Степаном Рудницьким побували в Болехівцях, де у 1994 році було заплановане будівництво школи на 330 місць та розроблена відповідна проектно-кошторисна документація. За браком коштів будівництво не проводилося. На даний час документація морально застаріла, а потужності та вартість запланованого об'єкта не відповідають потребам та реаліям часу. Тому робоча група рекомендуватиме зняти з реєстру цей об'єкт, а також провести реконструкцію діючої школи для її переведення на однозмінне навчання.

Робоча група також побувала в с.Довге, де за кошти місцевого господарства було розпочате будівництво Народного дому. Зусиллями громади села будівництво було завершене. Висновок робочої групи — вивести об'єкт з числа незавершеного будівництва та вважати його готовим до здачі в експлуатацію.

Працівники райдержадміністрації відвідали будівництво Летнянської школи, де за підсумками попередніх обстежень діючої школи та новобудови зроблено висновок про необхідність продовження будівельних робіт.

Виїзди робочої групи в інші населені пункти продовжаться.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua