Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » “Розвиток мистецьких шкіл в області є вкрай важливим”, - Олег Синютка під час зустрічі з директорами

“Розвиток мистецьких шкіл в області є вкрай важливим”, - Олег Синютка під час зустрічі з директорами

Автор: admin1 от 7-02-2019, 15:06
 (голосів: 0)

“Розвиток мистецьких шкіл в області є вкрай важливим”, - Олег Синютка під час зустрічі з директорамиCьогодні, 7 лютого,  голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із директорами мистецьких шкіл області.

Під час зустрічі присутні порушили питання розвитку мистецької освіти в регіоні.

“Розвиток  мистецьких шкіл є  вкрай  важливим для області і наша принципова позиція, щоб кількість таких закладів на Львівщині збільшувалась. Ми повинні збільшувати матеріально-технічну базу мистецьких шкіл, тому коли облрада формувала конкурс мікропроектів, то ми вирішили, щоб у цьому конкурсі могли брати участь  і наші школи”, - зазначив очільник області.

Директор департаменту  з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало зазначила, що Львівщина займає друге місце за кількістю  мистецьких шкіл та кількістю дітей, які у них навчаються.

“За останні роки ми створили 7  нових мистецьких закладів.  Це позитивні приклади реформи  децентралізації. Однак є низка питань, які потрібно  доопрацювати  щодо можливості навчання дітей, зокрема, з різних територіальних громад. Хороші показники охоплення дітей мистецькою освітою у Стрийському, Сокальському, Пустомитівському, Перемишлянському, м. Моршин, але є райони та міста, яким необхідно і надалі працювати над розширенням мистецької освіти та забезпечення її якості, це Дрогобицький, Турківський, м. Червоноград, Борислав. Хочу зазначити, що з метою підвищення кваліфікації викладачів торік в області організували 22 конференції  у яких взяли участь 4 тисячі осіб», - наголосила Мирослава Туркало

За її словами, цьогоріч збільшили фінансовий ресурс на розвиток мистецьких закладів.

“Минулого року  ми мали 225 тис гривень фінансового ресурсу, цього року ця сума є значно більшою  і становить  практично мільйон гривень. Окрім того ми розробили конкурс “Топ -10 мистецьких шкіл” і запрошуємо  впродовж квітня -травня активно подавати заявки”, - зазначила Мирослава Туркало.

У межах зустрічі присутні ставили актуальні питання  щодо розвитку мистецької освіти, а також обмінювались пропозиціями та думками.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua