Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Відбулося обговорення перспективного плану розвитку с.Раневичі

Відбулося обговорення перспективного плану розвитку с.Раневичі

Автор: admin2 от 7-02-2019, 11:43
 (голосів: 0)

Відбулося обговорення перспективного плану розвитку с.РаневичіВчора в с.Раневичі відбулося засідання Ради регіонального розвитку, яке провів голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич. Очільник району відзначив активну діяльність сільського голови Ігоря Гірчака, який щороку готує та подає на обласний конкурс найбільшу в районі кількість мікропроектів. Завдяки залученню коштів мікропроектів проведено ремонт народного дому, зроблене перекриття даху ОСББ “Троянда”, вуличне освітлення, розпочато каналізування села.

Говорячи про перспективний план на 2019-2021 роки, сільський голова повідомив, що має декілька важливих проектів, які планує реалізувати. Це — будівництво сучасного дитячого садочка на 50 місць, в рамках підготовки до ювілею села та ювілею утворення місцевого гуртка “Просвіти” - капітальний ремонт фасаду і котельні народного дому. На подальшу перспективу Ігор Гірчак має намір продовжити каналізування села, спорудити спортмайданчик із штучним покриттям, облаштувати скверу Української слави та інше.

Незважаючи на позитивні зрушення, присутні на зустрічі мешканці бурхливо та емоційно висловлювали свої претензії, які стосувалися низької культури перевезень та довезення дітей на навчання до м.Дрогобич, вивезення ТПВ тощо.

В обговоренні перспективного плану розвитку с.Раневичі взяли також участь депутат обласної ради Михайло Задорожний, депутат районної ради Василь Дмитрик, начальники фінансового управління Віталій Перхун та управління праці і соціального захисту населення Галина Чапля, інші керівники.

 

Відбулося обговорення перспективного плану розвитку с.Раневичі

 

Відбулося обговорення перспективного плану розвитку с.Раневичі

 

Відбулося обговорення перспективного плану розвитку с.Раневичі

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua