Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Доходи місцевих бюджетів області торік зросли на 9%

Доходи місцевих бюджетів області торік зросли на 9%

Автор: admin2 от 5-02-2019, 14:20
 (голосів: 0)

Доходи місцевих бюджетів області торік зросли на 9%За підсумками 2018 року доходи місцевих бюджетів області сягнули 34 млрд 841 млн гривень.  Відтак, зафіксовано приріс 9% відносно минулого року. Про це під час засідання Колегії Львівської облдержадміністрації повідомив директор департаменту фінансів Олег Демків.

«Із цієї суми 15 млдр 102 млн – надходження від податків і зборів. Обсяг дотацій і субвенцій – загалом більше 19 млрд. Якщо говорити про надходження податків і платежів у динаміці, порівнюючи із попередніми роками, то, зокрема, податок не нерухоме майно зростає вже два роки поспіль, минулого року він склав 61%, а за три попередні роки, по суті, надходження збільшилось втричі. Схожу динаміку торік мав податок на прибуток, дуже позитивною є динаміка при надходження рентної плати за природні ресурси. Однак податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок мають зниження динаміки надходжень до аналогічного періоду минулого року», - наголосив Олег Демків.

За цих умов є перевиконання планових показників бюджету.

«Хочу зауважити відмінність виконання бюджетів у порівнянні із попередніми роками. 14 найбільших платників – це підприємства реального сектору економіки. Левова частка із них – інвестори, які прийшли на Львівщину за останні чотири роки. Це показник того, як реальний сектор економіки виконує свою роль у наповненні бюджетів», - наголосив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Окрім того, середня заробітна плата по області зростає, на сьогодні вона становить більше 8 тисяч гривень.

Обсяг місцевих бюджетів за видатками минулого року склав 35,4 млрд гривень – це +14,2% до показників 2017 року.

«Бачимо також зростання видатків розвитку +21%, що теж є дуже важливим. За 4 роки бюджет розвитку зріс вдвічі – з 3,6 млрд грн у 2015 році до 7,4 млрд у 2018 році. Це насправді безпрецедентні цифри. Перед нами стоїть завдання стосовно раціонального використання цих коштів. У мене велике прохання до голів РДА, міських голів – використовували їх якомога ефективніше та оперативніше», - наголосив очільник Львівщини.

Із повною презентацією щодо стану виконання місцевих бюджетів Львівської області за 2018 рік можна ознайомитись тут

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua