Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » За минулий тиждень на Львівщині від кору вакцинувалось понад 6,5 тисяч осіб

За минулий тиждень на Львівщині від кору вакцинувалось понад 6,5 тисяч осіб

Автор: admin2 от 4-02-2019, 14:35
 (голосів: 0)

За минулий тиждень на Львівщині від кору вакцинувалось понад 6,5 тисяч осібПро це сьогодні, 4 лютого у межах апаратної наради повідомила директор департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Ірина Микичак.

Відтак, за минулий тиждень вакциною охопили 6 тисяч 610 осіб.

Зокрема,  у місті Львові вакцинували 2 458 осіб, 397 осіб вакцинували у Золочівському районі , 255 – у Пустомитівському, 225 – у Сокальському, 348 – у м. Дрогобичі, 332 – у м. Червонограді.

«Лікування від кору немає. Єдиним методом попередження захворювання є вакцинація. Львівщина забезпечена вакцинами. Це якісні вакцини надійних відомих виробників. На залишку у Львівській області 56 тисяч доз вакцини виробництва Бельгії та США», - зазначила Ірина Микичак.

За її словами, за січень місяць на території Львівської області на кір захворіло 20651 особа, з них – 1743 дитина, 908 – дорослих.

«Кором хворіють ті дорослі, які свого часу не були вакциновані або були вакциновані з порушенням», - додала Ірина Микичак.  

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua