Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » В райдержадміністрації відбулася нарада з перевізниками

В райдержадміністрації відбулася нарада з перевізниками

Автор: admin2 от 16-01-2014, 14:02
 (голосів: 0)

В райдержадміністрації відбулася нарада з перевізниками16 січня в райдержадміністрації відбулася нарада з перевізниками. Перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький, який проводив нараду, повідомив, що відповідно до чинного законодавства формується районний конкурсний комітет з пасажирських перевезень та проходить підготовка до конкурсів. Тому перевізників зібрали, щоб почути їхні пропозиції та побажання щодо організації роботи.

Учасники наради висловили низку пропозицій: на рівні району розігрувати як збиткові, так і прибуткові маршрути, в тому числі ті, які зачіпають міста обласного значення Дрогобиччини; маршрути потрібно систематизувати, щоб не виникало нагромадження транспорту та конфліктних ситуацій, які зараз час від часу спостерігаються на окремих найбільш привабливих напрямках; районна влада повинна захищати та підтримувати місцевих перевізників, на яких вона зможе впливати для підтримання порядку у сфері пасажирських перевезень. Учасники наради дійшли спільної думки про необхідність діалогу, щоб разом вирішувати ті чи інші проблеми.

Степан Рудницький наголосив, що висловлені пропозиції та думки будуть враховані керівництвом райдержадміністрації, яке найбільш зацікавлене у тому, щоб пасажирські перевезення в районі виконувалися чітко з урахуванням потреб мешканців кожного населеного пункту, у тому числі, громадян пільгових категорій.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua