Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Розпочалось перше засідання з визначення Обласної премії в галузі культури

Розпочалось перше засідання з визначення Обласної премії в галузі культури

Автор: admin2 от 30-11-2018, 15:01
 (голосів: 0)

Розпочалось перше засідання з визначення Обласної премії в галузі культуриСьогодні 30 листопада у приміщенні Львівської облдержадміністрації відбулося перше засідання Журі з визначення Обласної премії в галузі культури, літератури,  мистецтва, журналістики та архітектури у 2018 році.

Обласна премія в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури є найбільш престижною творчою відзнакою у Львівській області.

На здобуття обласної премії представляються нові оригінальні твори і роботи, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді упродовж останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття премії.

На здобуття премії представили 38 подань. Журі визначатиме кращі твори та роботи з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості.

18 вересня 2018 року рішенням сесії Львівської обласної ради внесено зміни до пункту 3 Положення про Обласну премію в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури, доповнивши його пунктом 3.15. Фотомистецтво – імені Василя Пилип'юка (практичні і теоретичні досягнення в галузі сучасного фотомистецтва).

Премія присуджується  в п'ятнадцяти номінаціях.

Премією відзначаються найвизначніші доробки  літератури, мистецтва, журналістики та архітектури, які утверджують ідеали гуманізму, збагачують історичну пам’ять народу, його національну свідомість та самобутність, а також стали визначною подією в культурному й літературно-мистецькому житті регіону.

Переможців Премії визначать напередодні Нового року.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua