Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Дрогобицька РДА звернулась до ДП «Львівський облавтодор» про термінове виділення дизпалива для філії «Дрогобицький райавтодор»

Дрогобицька РДА звернулась до ДП «Львівський облавтодор» про термінове виділення дизпалива для філії «Дрогобицький райавтодор»

Автор: admin1 от 15-11-2018, 12:08
 (голосів: 0)

Дрогобицька РДА звернулась до ДП «Львівський облавтодор» про термінове виділення дизпалива для філії «Дрогобицький райавтодор» Сьогодні, 15 листопада, перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба провів нараду щодо готовності районних служб до зими. Участь в нараді взяли начальник відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури Михайло Волошин,  керівник сектору цивільного захисту райдержадміністрації Андрій Ванівський, директор філії «Дрогобицький райавтодор» Ігоря Богаченко.

Ігор Богаченко інформував, що наявна снігоприбиральна техніка відремонтована, завезено 272 тони солі та 736 тон піску, але повністю відсутні паливно-мастильні матеріали.

Руслан Щерба доручив начальнику ЖКГ звернутися з листом до керівництва ДП «Львівський облавтодор» щодо термінового вжиття заходів та виділення дизельного палива для вивезення піщано-гравійної суміші в гірську частину району на перевали та аварійно-небезпечні ділянки доріг.

Дрогобицька РДА звернулась до ДП «Львівський облавтодор» про термінове виділення дизпалива для філії «Дрогобицький райавтодор»

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua