Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » «Україна – щит Європи»: в області відбулась панельна дискусія

«Україна – щит Європи»: в області відбулась панельна дискусія

Автор: admin2 от 14-11-2018, 17:38
 (голосів: 0)

«Україна – щит Європи»: в області відбулась панельна дискусіяСьогодні, 14 листопада на Львівщині відбулась дискусійна панель на тему: «Україна – щит Європи».

Зазначимо, що у межах урядової програмі «UKRAINE NOW» Міністерство інформаційної політики та Київський прес-клуб проводять комунікативно-інформаційну компанію «Україна – щит Європи», яка спрямована на висвітлення важливих сторінок історії України, пов’язаних з загальноєвропейською історією та сьогоденням.

«Це одна з наших важливих ініціатив, яку впроваджує Міністерство інформаційної політики та хоче продовжувати у майбутньому. Це є одним із тих інструментів донесення інформації про ті важливі події, які відбуваються в Україні, безпосередньо маючи дотик до них», - зазначив завідувач сектору з питань просування України в світі Міністерства інформаційної політики  України Володимир Ставнійчук.

Окрім того, він також додав, що важливим завданням сьогодні є донести до інших те, що українці відкриті до співпраці.

Під час панелі представники експертного кола Львова, журналісти європейських ЗМІ та експертна група в Києві мали можливість обговорити існуючі проекти та ініціативи.

Зокрема, присутні порушили питання ролі українського воїнства в безпековій політиці Європи з часів середньовіччя до сьогодні.

Поспілкувались на тему: «Україна на кордоні цивілізацій - уроки історії, які світ повинен знати».

Впродовж заходу також розглянули  комунікаційну стратегію ефективного позиціонування країни в умовах інформаційної війни з метою поширення об’єктивної та правдивої інформації. 

У межах дискусії відбувся телеміст телеміст «Київ – Львів».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua