Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич взяв участь в пленарному засіданні сесії районної ради

Голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич взяв участь в пленарному засіданні сесії районної ради

Автор: admin2 от 28-09-2018, 16:12
 (голосів: 0)

Голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич взяв участь в пленарному засіданні сесії районної радиСьогодні відбулося друге пленарне засідання сесії Дрогобицької районної ради, яке провів голова районної ради Михайло Сікора. Сесія продовжила розгляд питань порядку денного.

Депутати погодилися з пропозицією голови райдержадміністрації Андрія Шевкенича та повернулися до розгляду двох важливих питань, які не були підтримані на попередньому засіданні. Так, сесія затвердила Положення про конкурс на посаду керівника державного комунального закладу загальної середньої освіти та прийняла рішення про реорганізацію медичних закладів Дрогобицького району в комунальне некомерційне підприємство на базі Дрогобицької районної лікарні №5. При прийнятті обох рішень були враховані узгоджені з профільними депутатськими комісія пропозиції районної державної адміністрації.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua