Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На благодійному ярмарку безхатченки презентували вироби, виготовлені власноруч

На благодійному ярмарку безхатченки презентували вироби, виготовлені власноруч

Автор: admin1 от 26-07-2018, 14:43
 (голосів: 0)

На благодійному ярмарку безхатченки презентували вироби, виготовлені власноручНа благодійному ярмарку безхатченки презентували вироби, виготовлені власноручЗа підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА громадська організація спільнота взаємодопомоги «Наша Хата» змогла реалізувати проект, в межах якого для безхатьків було проведене навчання швейній справі. По завершенню навчання протягом місяця вони мали змогу власноруч виготовляти вироби, які можна було придбати на благодійному ярмарку. Сам ярмарок відбулась в приміщенні соціального кафе «Витанія», в Дрогобичі, де усі зацікавлені могли ознайомитись з діяльністю спільноти та придбати вироби, виготовлені її мешканцями.

Цим заходом організатори хотіли навчити людей не відкидати із соціуму  безпритульних та бездомних людей, сприймати їх як людей, які опинилися у важких життєвих ситуаціях, які самостійно не можуть вирішити власних проблем. А усі виручені кошти від заходу пішли на облаштування кухні для бездомних людей у спільноті «Наша Хата».

Громадська організація спільнота взаємодопомоги «Наша Хата» вже не перший рік займається ресоціалізацією бездомних людей та людей, що потрапили в складні життєві обставини.

В самій спільноті проживає багато молодих людей та людей середнього віку, які через певні обставини не можуть себе реалізувати в соціумі. Тому важливим є питання отримання професійних навиків та їх застосування в роботі, тим самим реалізувати себе професійно. 

 

На благодійному ярмарку безхатченки презентували вироби, виготовлені власноруч

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua