Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Нелегальна трудова міграція – небезпека для себе та оточуючих

Нелегальна трудова міграція – небезпека для себе та оточуючих

Автор: admin1 от 24-07-2018, 11:59
 (голосів: 0)

Нелегальна трудова міграція – небезпека для себе та оточуючихЩорічно чимало українських громадян у пошуках кращої долі виїжджають за кордон. Але, через необізнаність щодо своїх прав, деякі стають жертвами зловживання та експлуатації. До того ж, дуже часто людина, отримуючи нелегальну винагороду в результаті домовленості з роботодавцем, позбавляє себе будь-яких виплат та соціальних гарантій.

Точних офіційних даних, скільки громадян України працюють за кордоном, немає. Оскільки при виїзді з країни фіксується лише факт перетину кордону, а не мета відвідування тієї чи іншої країни.

Проте, за оцінками Держслужби зайнятості, на сьогоднішній день в близькому та далекому зарубіжжі працюють понад 5,5 млн. українців.

Як показує статистика, найбільш привабливою країною для трудової міграції є наша сусідка – Польща. Крім Польщі не менш привабливими з економічної точки зору залишаються такі країни, як Чехія, Португалія, Німеччина, Іспанія, Італія.

Необхідне інформування про нові форми та методи вербування, експлуатації людини, ризики, які чекають у випадку нелегального працевлаштування, а також про  діяльність міжнародних та неурядових організацій, які можуть допомогти  постраждалим від насильства і торгівлі людьми в Україні та за кордоном  у разі потреби.

 Обізнаність громадян щодо цієї проблеми може вберегти багатьох охочих працювати за кордоном від незваженого кроку та ризику потрапити в трудове рабство.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua