Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » За Програмою енергозбереження мешканцям області відшкодували майже 8 млн гривень

За Програмою енергозбереження мешканцям області відшкодували майже 8 млн гривень

Автор: admin1 от 23-07-2018, 12:31
 (голосів: 0)

За Програмою енергозбереження мешканцям області відшкодували майже 8 млн гривеньЗа перше півріччя за Програмою енергозбереження для населення Львівщини мешканцям області відшкодували 7,8 млн гривень. Про це інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА.
Зокрема минулого тижня відшкодували 204 тисячі гривень. Загалом на реалізацію програми у 2018 році в бюджеті області передбачили 15,9 млн гривень.
Зазначимо, що в межах Програми мешканці області отримують кредити на впровадження енергозберігаючих заходів з відшкодуванням 5-15% річних відсоткової ставки з обласного бюджету.
Окрім цього, в області реалізують 23 районні та міські програми енергозбереження. Відтак, скориставшись цими програмами мешканець може фактично не сплачувати відсотки за користування кредиту, а лише повертати тіло кредиту.
Додамо, що для розвитку відновлювальної енергетики на Львівщині за рахунок коштів обласного бюджету здійснюється відшкодування 10% тіла кредиту для мешканців на встановлення приватних сонячних електростанцій. На ці цілі в обласному бюджеті передбачили 2 млн гривень.
«Закликаємо мешканців користуватись пільговими кредитами, встановлювати енергоефективне обладнання та ощадно використовувати енергоресурси у своїх домівках», - зазначив т.в.о. директора департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Михайло Грет.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua