Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Триває прийом заявок на отримання другої щорічної премії соціальних проектів «Social Project Awards»

Триває прийом заявок на отримання другої щорічної премії соціальних проектів «Social Project Awards»

Автор: admin1 от 20-07-2018, 14:10
 (голосів: 0)

Триває прийом заявок на отримання другої щорічної премії соціальних проектів «Social Project Awards»Міністерство молоді та спорту України, журнал PROactive оголошують прийом заявок на другу премію соціальних проектів — Social Project Awards.
З 1 липня по 29 серпня активісти з усієї України можуть подати заявку на другу щорічну премію соціальних проектів Social Project Awards.
Основна мета - розповісти про проекти всій Україні, показати, що соціальна діяльність не має кордонів і пронизує усі сфери нашого життя. Це в черговий раз доводить, що бути соціально активним громадянином — почесно й відповідально.
Проекти оцінюватиме колегія професіоналів зі сфери бізнесу, влади і громадської діяльності. Після закінчення прийому заявок на сайті премії починається народне онлайн -голосування, де кожен може віддати голос за три проекти. Підсумкова оцінка проекту складається з суми балів, отриманих від експертів, і балів, отриманих за підсумками онлайн голосування.
Особливістю цього року є нова номінація «Ідея», куди учасники можуть подати проект на його першій стадії-ідеї.
Подати проект можна в одній з 10 номінацій конкурсу: спорт/здоровий спосіб життя, медицина та охорона здоров’я, технології та інновації, розвиток територій, забезпечення рівних можливостей, ідея, культура, екологія, урбаністика, волонтерство.
Церемонія нагородження переможців відбудеться 8 грудня в Одеському театрі опери та балету.
Подати заявку та ознайомитись з детальнішою інформацією можна за посиланням та за телефоном: (093) 100 73 76.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua