Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Понад 100 бібліотекарів з усієї області взяли участь у школі культурних студій

Понад 100 бібліотекарів з усієї області взяли участь у школі культурних студій

Автор: admin1 от 4-07-2018, 16:41
 (голосів: 0)

Понад 100 бібліотекарів з усієї області взяли участь у школі культурних студійНа Львівщині триває третя «Школа культурних студій - навчаємось ефективно впливати на зміни у своїй громаді». Відтак, понад 100 бібліотекарів з районів та ОТГ області беруть участь у різноманітних тренінгах, лекціях, культурному дозвіллі, панельних дискусіях.
Привітав учасників Школи голова Львівської ОДА Олег Синютка.
«Сьогодні наша країна перебуває на етапі змін та реформ. І звісно бібліотечна справа не є винятком. Ця сфера також потребує змін. Та ви повинні завжди пам’ятати, що ваша праця є надзвичайно важливою і потрібною. Вірте в себе і нашу державу», - зазначив Олег Синютка.
Захід відбувається за ініціативи департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації.
«Дуже важливо для розвитку бібліотек у громадах вийти із звичної зони комфорту, спробувати і запровадити нові цікаві інтерактиви. Бібліотека у співпраці з іншими інституціями має перетворитися на активну локацію для громади. Маємо вже багато позитивних прикладів впроваджених таких ініціатив і вірю, що такі зустрічі сприятимуть комунікаціі і співпраці», - наголосила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало.
По завершенню Школи учасники отримають сертифікати.

Понад 100 бібліотекарів з усієї області взяли участь у школі культурних студій

Понад 100 бібліотекарів з усієї області взяли участь у школі культурних студій
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua