Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Стартувала третя «Школа культурних студій - навчаємось ефективно впливати на зміни у своїй громаді»

Стартувала третя «Школа культурних студій - навчаємось ефективно впливати на зміни у своїй громаді»

Автор: admin2 от 3-07-2018, 15:31
 (голосів: 0)

Стартувала третя «Школа культурних студій - навчаємось ефективно впливати на зміни у своїй громаді»3-4 липня за організації департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва ім.Р.Іваничука відбуваються навчання бібліотекарів районів та ОТГ області «Школа культурних студій».

У програмі: різноманітні тренінги, лекції, практичні завдання, культурне дозвілля, панельні дискусії тощо.

«Метою проведення Школи культурних студій є розвиток творчих ініціатив спрямованих на соціальний, культурний і освітній розвиток  громад Львівщини, налагодження партнерства, підвищення рівня компетентності працівників культури Львівщини, росту їх професійної майстерності», - наголосила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Мирослава Туркало.

У культурних студіях навчатимуться понад 100 працівників культури. По завершенню школи культурних студій  працівникам культури вручать сертифікати. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua