Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Львівська ОДА зекономила 100 мільйонів на вивезенні сміття – кошти скерували на суспільно важливі проекти

Львівська ОДА зекономила 100 мільйонів на вивезенні сміття – кошти скерували на суспільно важливі проекти

Автор: admin2 от 3-07-2018, 12:58
 (голосів: 1)

Львівська ОДА зекономила 100 мільйонів на вивезенні сміття – кошти скерували на суспільно важливі проектиПро це  сьогодні, 3 липня  під час брифінгу повідомив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук.

«Завдяки посиленому контролю за вивезенням та оптимізації маршрутів перевезення вдалося зекономити 100 млн грн, які було скерували у вигляді субвенції органам місцевого самоврядування, що приймають побутові відходи з м. Львова», - наголосив Назарій Романчук.

Він додав, що на компенсацію перевізникам за 12 місяців Львівська міська рада перерахувала Львівській обласній державній адміністрації 300 млн грн, з яких 200 млн грн витрачено на відшкодування додаткових витрат підприємствам-перевізникам.

За рахунок зекономлених 100 мільйонів гривень реалізовано понад 170 заходів соціально-культурного та екологічного спрямування, серед яких ремонт житлового фонду, вулиць, дворів, закупівля спецтехніки, євроконтейнерів для побутових відходів тощо.

Окрім того, 50 мільйонів гривень залучено з резервного державного фонду. Відтак, реалізовано:

- облаштування та реконструкція 4 полігонів

- закуплено 8 одиниць спецтехніки (бульдозери, ескаватори)

- закуплено 3 повноцінні сучасні сортувальні лінії

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua