Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Програмою енергозбереження на Львівщині уже цього року скористалось більше тисячі сімей

Програмою енергозбереження на Львівщині уже цього року скористалось більше тисячі сімей

Автор: admin1 от 22-06-2018, 09:58
 (голосів: 0)

Програмою енергозбереження на Львівщині уже цього року скористалось більше тисячі сімейУ департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження відбулась робоча нарада з представниками кредитно-фінансових установ – операторами Програми енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки.
Під час наради порушили питання реалізації Програми у 2018 році.
Як зазначив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Михайло Мельник механізм Програми користується значним попитом серед мешканців області та висловив сподівання щодо подальшої успішної її реалізації.
Кредитно-фінансові установи спільно з департаментом напрацювали алгоритм популяризації Програми серед населення області.

Довідково:

Програмою енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки передбачено відшкодування з обласного бюджету 5%-15% відсоткової ставки за кредитами, отриманими фізичними особами на впровадження енергоощадних заходів.
Упродовж січня-травня 2018 року 1347 родин Львівщини скористались Програмою та отримали кредити на загальну суму понад 43 млн. грн. Сума відшкодування з обласного бюджету склала 7,7 млн. грн.
Окрім обласної Програми, жителі Львівщини можуть скористатись районними програмами, які передбачають відшкодування частини відсоткової ставки чи тіла кредиту.

Програмою енергозбереження на Львівщині уже цього року скористалось більше тисячі сімей

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua