Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На Львівщині стартував освітній курс інновацій "Академія директорів"

На Львівщині стартував освітній курс інновацій "Академія директорів"

Автор: admin1 от 20-06-2018, 14:14
 (голосів: 0)

На Львівщині стартував освітній курс інновацій "Академія директорів"Cьогодні, 20 червня, розпочався триденний освітній курс інновацій в управлінні школою "Академія директорів-2018".
Впродовж трьох днів (з 20 по 22 червня) директори загальноосвітніх шкіл Львівщини обговорюватимуть актуальні проблеми керівництва школою, ділитимуться власним позитивним досвідом. Серед гостей форуму, який сьогодні урочисто відкрили, знані експерти з питань менеджменту, управління персоналом, комунікацій, фандрайзингу та розвитку креативного мислення.
Старт «Академії директорів» дав голова Львівської ОДА Олег Синютка.
На Львівщині стартував освітній курс інновацій "Академія директорів"«Кожен з вас щодня бере на себе велику відповідальність. Кожен на своєму місці робить те, що йому під силу. Кому як не вам треба міняти в головах українців, особливо дітей, сприйняття себе в державі. Адже ці діти завтра будуть будувати нашу державу. Ми усі доклали багато зусиль, щоб розвернути країну на шлях до Європи. Нам це коштувало життів найкращих українців. Якщо ми свідомі того, що НАТО та ЄС - це ті речі, які будуть визначальними для України, то нам треба разом йти до спільної мети. Окрім того, приємно чути, що Міністерство освіти до нас прислухається. Сьогодні є можливість впливати на реформи, а з вашою допомогою ми ці реформи доведем до кінця. Те, що ви запропонуєте буде почуте і втілене», - наголосив Олег Синютка.
У програмі «Академії» - визначення актуальних проблем сучасної освіти, авторські лекції, дискусійні панелі, майстер-класи та тренінгові сесії за участю фахівців-практиків та кваліфікованих тренерів.
Зазначимо, проект реалізовує департамент освіти і науки Львівської ОДА у співпраці з ГО «Центр соціальних інновацій».

На Львівщині стартував освітній курс інновацій "Академія директорів"

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua