Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Олег Синютка зустрівся з новопризначеним керівником залізниці Володимиром Кротом

Олег Синютка зустрівся з новопризначеним керівником залізниці Володимиром Кротом

Автор: admin1 от 5-06-2018, 16:00
 (голосів: 0)

Олег Синютка зустрівся з новопризначеним керівником залізниці Володимиром КротомСьогодні, 5 червня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся з новопризначеним керівником залізниці Володимиром Кротом, керівником ПАТ «Укрзаліниця» Євгеном Кравцовим та керівником Львівської залізниці Зіновієм Заньківом.
У межах зустрічі очільник Львівщини порушив питання збільшення кількості вагонів для перевезення сипучих матеріалів для ремонту доріг на території Львівської області.
Зазначимо, що відповідне звернення до «Укрзалізниці» планують скерувати сьогодні під час сесії Львівської облради.
У свою чергу, в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло повідомив присутніх про те, що сьогодні під час сесії Львівської облради депутати внесли зміни до Програми розвитку мережі утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху у 2018-2020 роках, у межах якої передбачили реалізацію заходів з облаштування залізничних переїздів на автомобільних дорогах загального користування на території Львівської області.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua