Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На Львівщині стартував освітній курс інновацій «Академія директорів – 2018»

На Львівщині стартував освітній курс інновацій «Академія директорів – 2018»

Автор: admin2 от 30-05-2018, 17:22
 (голосів: 0)

На Львівщині стартував освітній курс інновацій «Академія директорів – 2018»Сьогодні, 30 травня розпочався дводенний освітній курс інновацій в управлінні закладом професійної освіти «Академія директорів – 2018».

Близько сорока директорів та заступників директорів закладів професійно-технічної освіти Львівщини навчатимуть самоменеджменту, фандрейзингу та командоутворенню.

Захід проводять з метою підвищити управлінські компетенції керівників та заступників керівників навчальних закладів.

«Будемо дуже раді, якщо нам вдасться надати імпульс до трансформації та розвитку закладам професійно-технічної освіти, - зазначила директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій, - адже підготовка конкурентоспроможних фахівців, які зможуть забезпечити достойний рівень життя та добробуту для себе та України, - серед пріоритетів освітньої реформи».

У програмі «Академії» - визначення актуальних проблем професійної освіти та пошук їх вирішення у форматі «Відкритий простір» (Open Space), надихаючі зустрічі, авторські лекції, дискусійні панелі, майстер-класи та тренінгові сесії за участю фахівців-практиків та кваліфікованих тренерів.

Зазначимо, проект реалізовує департамент освіти і науки Львівської ОДА у співпраці з ГО «Центр соціальних інновацій». Його започатковано у 2017 році, організатори планують навчанням охопити усіх керівників закладів середньої та професійно-технічної освіти Львівщини.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua