Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » В області розглянули аспекти збереження і використання вод Карпатського регіону

В області розглянули аспекти збереження і використання вод Карпатського регіону

Автор: admin1 от 29-05-2018, 15:19
 (голосів: 0)

В області розглянули аспекти збереження і використання вод Карпатського регіону24-25 травня відбулася 17-та Міжнародна конференція "Ресурси природних вод Карпатського регіону".
Участь у конференції взяв заступник директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Максим Василишин.
"Проведення конференції є вкрай необхідною, адже вона спрямована на попередження та вирішення екологічних проблем Карпатського регіону. Роль Карпатського регіону є визначальною у збереженні біо- та ландшафтного різноманіття, регулюванні клімату, формуванні водно-ресурсного, лісового, рекреаційного потенціалу країни. Разом з тим, регіону притаманні складні для вирішення екологічні проблеми – висока паводкова небезпека, ерозія ґрунтів, скиди у водойми забруднених стоків, неорганізоване нагромадження побутових і промислових відходів тощо. Хоча ці райони належать до категорії екологічно чистих, не завжди продумана господарська та призводить до порушення екологічної рівноваги", - повідомив М. Василишин.
Зазначимо, що конференція організована Міністерством освіти і науки України, Львівською облдержадміністрацією, НУ "Львівська політехніка", ЛНУ імені І. Франка, Представництвом "Польської академії наук Польщі в Києві", Інститутом геології і геохімії горючих копалин НАН України, Українським союзом промисловців і підприємців, асоціацією "Виробників мінеральних та питних вод України".
Під час конференції розглянули проблеми раціонального використання прісних вод, рекреаційно-бальнеологічний потенціал Карпатського регіону, сучасні технології очищення стічних вод, охорону транскордонних водних басейнів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua