Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » В області тривають ремонтні роботи на автомобільній дорозі Турка-Східниця

В області тривають ремонтні роботи на автомобільній дорозі Турка-Східниця

Автор: admin1 от 24-05-2018, 09:32
 (голосів: 0)

В області тривають ремонтні роботи на автомобільній дорозі Турка-СхідницяНа Львівщині тривають ремонтні роботи на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О141902 Турка – Східниця.
Як повідомляють у департаменті дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації, у 2018 році на ремонт автомобільної дороги Турка – Східниця за рахунок коштів державного дорожнього фонду передбачили 45 215,0 тисяч гривень.
У поточному році в межах виділеного фінансування на автодорозі О141902 Турка – Східниця в межах Турківського та Дрогобицького районів підрядною організацією компанією «ОНУР» планується провести ремонті роботи з влаштування основи із ЩПС та двох шарів асфальтобетону.
Відтак, на ділянці км 0+000 – км 17+600 автомобільної дороги О141902 Турка – Східниця підрядна організація провела ремонтні роботи з розпушення покриття протяжністю 1,5 км.
Нагадаємо, що 12 травня розпочались роботи з влаштування основи щебенево-піщаної суміші.
Сьогодні відбуваються роботи з влаштовування верхнього шару покриття.

 

В області тривають ремонтні роботи на автомобільній дорозі Турка-Східниця
 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua