Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » #Молодь в курсі: в області визначили переможців медіа-марафону

#Молодь в курсі: в області визначили переможців медіа-марафону

Автор: admin1 от 10-05-2018, 09:55
 (голосів: 0)

#Молодь в курсі: в області визначили переможців медіа-марафону8 травня у Львівському обласному молодіжному центрі нагородили переможців медіа-марафону #Молодь в курсі. 
Впродовж двох тижнів учасники марафону ознайомлювалися із основними темами журналістики та вчилися використовувати отримані знання на практиці, виконуючи завдання. Усі охочі, що стали учасниками марафону, дізналися як писати новини та відрізняти правдиву і неправдиву інформацію, як написати якісний репортаж, робити фотоісторії та навіть про те, де шукати теми, коли зовсім немає ідей.
На кожне виконане завдання марафонівці отримували коментар від команди організаторів із порадами, зауваженнями та настановами.
Кожен учасник марафону, що виконав 80% завдань, отримав сертифікат. А ті, що справились із практичними вправами найкраще та отримали найбільше балів, ще й отримали подарунки від партнерів – брендовану продукцію від телеканалу «ZIK», радіостанції «Львівська хвиля», інформаційної агенції «Вголос» та книжки від Львівської обласної державної адміністрації.
Окрім цього, найкращі роботи учасників публікували в Інтернет-ресурсі «Молодь Львівщини», що була ще одним партнером заходу.
Варто згадати, що до організації цього проекту під керівництвом Вероніки Кашинської долучилися випускники навчальної програми «Стань журналістом у молодіжному просторі». Випускники програми є активними волонтерами-журналістами організації.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua