Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Голова райдержадміністрації оглянув Центр обслуговування платників податків у місцевій ОДПІ

Голова райдержадміністрації оглянув Центр обслуговування платників податків у місцевій ОДПІ

Автор: admin2 от 27-11-2013, 11:49
 (голосів: 0)

Голова райдержадміністрації оглянув Центр обслуговування платників податків у місцевій ОДПІ27 листопада голова райдержадміністрації Михайло Винницький з робочим візитом побував у Дрогобицькій об'єднаній податковій інспекції. Очільник району ознайомився з роботою ОДПІ, спрямованою на спрощення та осучаснення надання послуг фізичним та юридичним особам.

Під час зустрічі йшлося, зокрема, про діяльність Центру обслуговування платників податків. Як повідомив керівник податкової інспекції Євген Турчин, проведене повне оновлення та переформатування діяльності Центру та його приміщення з метою поліпшення рівня обслуговування та створення комфортніших умов для платників податків. З цокольного приміщення зали переміщено на перший поверх, збільшено чисельність працівників Центру.Голова райдержадміністрації оглянув Центр обслуговування платників податків у місцевій ОДПІ З часом, повідомив керівник ОДПІ, робота сервісного центру буде переорієнтуватися на якісне надання усього комплексу адміністративних послуг.

Приклад Дрогобицьких податківців є показовим і таким, що відповідає вимогам часу, - сказав голова райдержадміністрації Михайло Винницький. - Адже створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу є одним з пріоритетних напрямків програми «Україна для людей», яка реалізується під егідою Президента України.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua