Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На Львівщині відзначили кращих спортсменів за підсумками зимового сезону 2017-2018 років

На Львівщині відзначили кращих спортсменів за підсумками зимового сезону 2017-2018 років

Автор: admin1 от 11-04-2018, 09:23
 (голосів: 0)

На Львівщині відзначили кращих спортсменів за підсумками зимового сезону 2017-2018 роківВчора, 10 квітня, на Львівщині, з нагоди Міжнародного Дня спорту, відзначили спортсменів за підсумками зимового сезону 2017-2018 років. Серед кращих представників спорту області - команди хокейного клубу «Галицькі леви».
Із спортивними перемогами команди привітав перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.
«Успіх і перемога – це те, що нам потрібно, ми повинні про це говорити і цим гордитися. Це і перемога наших команд і конкретних Олімпійців. Надзвичайно важливими є ті речі, які ми разом робимо задля розвитку громад, районів та області в цілому. Для прикладу, завдяки реформи децентралізації минулоріч суттєво зросла державна підтримка місцевих громад. Спільними зусиллями ми зробимо нашу державу сильнішою. Гордимося тим, що ми є українці і пам’ятаймо, що ніхто за нас нашу державу не побудує», - наголосив Ростислав Замлинський.
Серед гостей свята почесні Олімпійці, призери, переможці світових та міжнародних змагань - Віра Передерій, Дмитро Грачов, Роман Бундз, Дмиро Мицак.
Також, в межах заходу відбулись показові виступи фігуристів та майстер клас на льоду для дітей учасників АТО та переселенців.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua