Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Національно-патріотичне виховання: упродовж березня понад 7 тис дітей відвідали музеї Львівщини

Національно-патріотичне виховання: упродовж березня понад 7 тис дітей відвідали музеї Львівщини

Автор: admin1 от 10-04-2018, 10:37
 (голосів: 0)

Національно-патріотичне виховання: упродовж березня понад 7 тис дітей відвідали музеї ЛьвівщиниВ березні понад 7 тисяч дітей з усіх районів відвідали музеї Львівщини. Окрім того, для молоді організували 2034 заходи національно-патріотичного виховання у Народних домах, бібліотеках області. 
Про це повідомила сьогодні директор департаменту з питань культури національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало.
“Упродовж березня відвідуваність дітьми музеїв збільшилась вдвічі, найкраще організована робота у Стрийському, Мостиському, Самбірському, Бродівському районах”, – зазначила Мирослава Туркало. 
Також за її словами, у квітні стартує соціально-культурний проект “Війна і Мир”. Ініціатором виступив Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» Львівської обласної філармонії у співпраці з департаментом з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.
“З 27 по 29 квітня відбудуться благодійні концерти-зустрічі в містах Жовква, Жидачів, Стрий, Городок, Самбір. Важливо, що під час заходів відбудеться знайомство та спілкування з воїнами-добровольцями, які поділяться спогадами про друзів, які віддали своє життя за Україну, та своїми історіям”, - зазначила Мирослава Туркало.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua