Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » «Ініціатива обмінів покликана об’єднати та краще пізнати культуру заходу та сходу України», - Мирослава Туркало

«Ініціатива обмінів покликана об’єднати та краще пізнати культуру заходу та сходу України», - Мирослава Туркало

Автор: admin2 от 23-03-2018, 15:43
 (голосів: 0)

«Ініціатива обмінів покликана об’єднати та краще пізнати культуру заходу та сходу України», - Мирослава ТуркалоСьогодні, 23 березня стартує Конкурс культурних обмінів між закладами Львівської та Луганської областей. Про це, під час інформаційної сесії «Нові конкурсні та проектні можливості для громад Львівщини», розповіла директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало.

«Ініціатива  обмінів  покликана об’єднати та краще пізнати культуру заходу та сходу України. І такий досвід минулого року приніс свої результати. До прикладу окрім напрацювання особистих контактів між працівниками культури обох областей, торік колектив музичного коледжу з Дрогобича перебував з візитом в Сєвєродонецькому музичному училищі. Також коледж культури і мистецтв співпрацює із школою мистецтв у місті Щастя і там вже створені два хореографічні колективи в репертуарі яких є галицькі постановки. 21 проект ми реалізували завдяки програмі «Український Донбас»», - наголосила Мирослава Туркало.

Заявки на конкурс можуть подавати - музеї, театри, філармонії, концертні організації, мистецькі колективи, народні доми, заповідники, культурно-просвітницькі центри, початкові спеціалізовані мистецькі навчальні заклади та мистецькі студії, структурні підрозділи з питань культури райдержадміністрацій та міст обласного значення, а також громадські організації, що діють у галузі культури у співпраці з аналогічними установами, закладами та організаціями Луганської області.

Прийом заявок до 15 травня.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua