Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Служба безпеки України святкує 26-річчя

Служба безпеки України святкує 26-річчя

Автор: admin2 от 23-03-2018, 14:52
 (голосів: 0)

Служба безпеки України святкує 26-річчяСьогодні, 23 березня голова Львівської ОДА Олег Синютка взяв участь в урочистостях з нагоди 26-ої річниці створення Служби безпеки України.

Заходи розпочалися виконанням Гімну та хвилиною мовчання за полеглими співробітниками СБУ.

«Завдяки Службі безпеки ми сьогодні маємо зовсім іншу державу, ніж мали 4 роки тому. СБУ демонструє як працювати і на мирній території України, і на тимчасово окупованій частині. Українці переконалися, що можуть покластися на Службу безпеки. Ми дякуємо вам за те, що ви є, що ви стоїте на сторожі нашого спокою. Українська спецслужба на своєму місці, і робить самі ті речі, які є в інтересах українського народу. Пройде трохи часу, і ми уже будемо говорити не про війну і боротьбу з корупцією, а про те якою могутньою і сильною є наша держава. І в цьому буде ваша заслуга», - привітав зі святом працівників Служби безпеки Олег Синютка.

Окрім того, за досягнення вагомих результатів в оперативно-службовій діяльності та з нагоди відзначення 26-ї річниці створення Служби безпеки України Почесною грамотою облдержадміністрації та цінним подарунком нагородили трьох старших офіцерів Управління Служби безпеки України у Львівській області.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua