Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » День спільних дій в інтересах дітей

День спільних дій в інтересах дітей

Автор: admin2 от 22-11-2013, 11:13
 (голосів: 0)

День спільних дій в інтересах дітей20 листопада світове співтовариство відзначило 24-річницю прийняття Генеральною Асамблеєю ООН Конвенції про права дитини.

 

Конвенція, яку називають світовою конституцією про права дитини, встановила стандарти захисту дітей від зневаги та образ, обов’язковості дотримання чотирьох керівних принципів при реалізації заходів щодо забезпечення прав дитини: недискримінації, найвищого інтересу дитини, її прав на життя і розвиток, а також права дитини бути почутою. Сьогодні ці принципи є основою програми "Діти - майбутнє України", яка реалізується з ініціативи Президента України.

Служба у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації спільно з управлінням освіти, молоді та спорту Дрогобицької райдержадміністрації 20 листопада провели заходи із відзначення Дня спільних дій в інтересах дітей, проведення яких у Дрогобицькому районі стало хорошою традицією.

Для дітей пільгових категорій організовано безкоштовну поїздку в зоопарк «Лімпопо» смт. Меденичі. У заході взяли участь діти з Михайлевицької СЗШ І-ІІ ст., Старокропивницької СЗШ І-ІІ ст., Новокропивницької СЗШ І-ІІІ ст., Майданської СЗШ І ст.

Організатори щиро вдячні директору зоопарку «Лімпопо» п. Сергію Костіву за щирі дитячі посмішки та радість від побаченого, яка наповняла маленькі серця юних відвідувачів.

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua