Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Представники підприємств та громадських організацій об’єднують зусилля задля розвитку малої гідроенергетики в області

Представники підприємств та громадських організацій об’єднують зусилля задля розвитку малої гідроенергетики в області

Автор: admin2 от 22-03-2018, 18:07
 (голосів: 0)

Представники підприємств та громадських організацій об’єднують зусилля задля розвитку малої гідроенергетики в областіСьогодні, 22 березня у Львівській ОДА відбувся круглий стіл «Стан та перспективи розвитку малої гідроенергетики на Львівщині». Участь у заході  взяли керівники підприємств, установ та громадських організацій.

«Дуже важливим є розвиток малої гідроенергетики за умови використання сучасних екологічно-дружніх технологій, а також з метою збереження біологічного різноманіття флори та фауни річок Львівщини», - наголосив директор департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Михайло Мельник.

Також Михайло Мельник висловив подяку керівникам ТОВ «Енергоінвкст» та ТОВ «Акванова Інвестмент» за сприяння проведення екскурсій на гідроелектростанції для учнів загальноосвітніх шкіл Львівської області.

Нагадаємо, що 22 березня вся планета відзначає Всесвітній день води. Головне завдання цього дня - нагадати кожному жителю про величезну важливість водних ресурсів для підтримання життя на Землі.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua