Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Вчорашня зустріч в Брониці не вирішила проблеми сміттєзвалища

Вчорашня зустріч в Брониці не вирішила проблеми сміттєзвалища

Автор: admin2 от 21-03-2018, 17:05
 (голосів: 0)

Вчорашня зустріч в Брониці не вирішила проблеми сміттєзвалища
Вчора голова райдержадміністрації Володимир Шутко провів зустріч мешканцями Брониці. В зустрічі з питань вирішення проблем Дрогобицького міського звалища ТПВ взяли також участь директор Департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА Назарій Романчук, заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, заступники міського голови Ігор Герман та Василь Качмар, представники відділу поліції та Дрогобицького КМГ.

Володимир Шутко зазначив, що іскорка надії на врегулювання конфлікту, яка з'явилася в результаті зустрічі в райдержадміністрації у четвер, згасла після дій керівництва міста наприкінці минулого тижня. Все ж, голова райдержадміністрації висловив сподівання на здоровий глузд обох сторін, що дозволить знайти спільне рішення і напрацювати відповідну дорожню карту.

Директор Департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА Назарій Романчук повторив мешканцям своє запевнення, що сміття в Броницю возити не будуть, лише необхідно дозволити провести рекультивацію сміттєзвалища, що є в інтересах обох сторін конфлікту.

Броничани скептично поставилися до інформації представників міської влади про надану селу допомогу, вважаючи цю допомогу сміхотворною і неспівмірною із шкодою, яку завдає довкіллю неналежне використання сміттєзвалища.

Мають жителі села і претензії до сільської ради. Треба сказати, що вони небезпідставні. Голова райдержадміністрації, зокрема, висловив здивування з того, що Брониця не бере жодної участі в мікропроектах місцевого розвитку, не подає пропозиції про залучення співфінансування для розвитку села з інших державних, обласних та місцевих програм.

Тривала та емоційна розмова не дала очікуваних результатів. Мешканці Брониці не дали згоди на розблокування сміттєзвалища. Завтра це питання розглядатиме Колегія райдержадміністрації. Очікується, що до засідання Колегії від броницької громади все ж надійдуть пропозиції щодо подальшої долі Дрогобицького міського сміттєзвалища.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua