Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » У зв'язку з погіршенням погодних умов дорожники та енергетики району перейдуть на цілодобовий режим роботи

У зв'язку з погіршенням погодних умов дорожники та енергетики району перейдуть на цілодобовий режим роботи

Автор: admin2 от 16-03-2018, 14:35
 (голосів: 0)

У зв'язку з погіршенням погодних умов дорожники та енергетики району перейдуть на цілодобовий режим роботиСьогодні голова райдержадміністрації Володимир Шутко провів розширене засідання комісії з питань ТЕБ та НС. Йшлося про належне життєзабезпечення населених пунктів району у зв'язку з суттєвим погіршенням погодних умов, яке прогнозують на найближчі вихідні.

Було заслухано стан готовності до роботи в режимі цілодобового чергування Дрогобицького та Бориславського РЕМів, Дрогобицького райавтодору. Йшлося також про роботу пунктів обігріву в закладах охорони здоров'я населених пунктів району. Голова райдержадміністрації також дав доручення соціальним службам зосередити увагу на роботі із соціально вразливими категоріями населення.

Комісія розглянула звернення депутата районної ради, підприємця Станіслава Карпенка щодо вжиття невідкладних заходів для захисту пайованих земель у Літині, які періодично зазнають підтоплення.

Голова райдержадміністрації також звернув увагу присутніх на заходах з благоустрою територій.

Дрогобицький райавтодор, Держлісгосп спільно з іншими службами отримав завдання активізувати роботу з впорядкування придорожніх смуг, вирубки чагарників вздовж дороги Дрогобич-Самбір, де розпочалися ремонтні роботи.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua