Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Інвестиційний досвід Львівщини презентували на Всеукраїнському форумі інституцій місцевого розвитку

Інвестиційний досвід Львівщини презентували на Всеукраїнському форумі інституцій місцевого розвитку

Автор: admin2 от 15-03-2018, 15:46
 (голосів: 0)

Інвестиційний досвід Львівщини презентували на Всеукраїнському форумі інституцій місцевого розвитку14 березня у Києві відбувся V Всеукраїнський форум інституцій місцевого розвитку. Практичним досвідом залучення інвестицій ділилися представники центральних і регіональних органів влади, українських організацій місцевого та регіонального розвитку, проектів міжнародної технічної допомоги, провідні українські та іноземні експерти.

Львівщину на заході представив начальник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис. Зокрема, він поділився досвідом того, як відкривати щотижня нове виробництво в регіоні, сформувати команду нового формату та переконати інвестора у безпечності розміщення великого бізнесу в умовах війни.

«Кожне робоче місце у виробництві створює додатково 1 - 1,5 робоче місце у суміжній галузі»,- зазначив Роман Матис.

Зазначимо, що V Всеукраїнський Форум Інституцій місцевого розвитку є прикладом платформи, де налагоджуються нові зв’язки, відбувається обмін досвідом та відкриваються нові можливості для залучення інвестицій.

Уже вп'яте Проект ПРОМІС, проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст», підтримує проведення Всеукраїнського Форуму інституцій місцевого розвитку (CDI Forum 2018) з метою поглиблення процесу взаємодії, обміну досвідом і конструктивного діалогу між українськими та зарубіжними інституціями місцевого розвитку.

Форум проводиться спільно з Офісом із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua