Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Обсяги вирощування зернових в Дрогобицькому районі зросли майже в 2,5 рази

Обсяги вирощування зернових в Дрогобицькому районі зросли майже в 2,5 рази

Автор: admin1 от 1-03-2018, 16:00
 (голосів: 0)

Обсяги вирощування зернових в Дрогобицькому районі зросли майже в 2,5 разиВпродовж 2017 року додатково залучено в обробіток с/г підприємствами 1,6 тис.га земель.
Продано на аукціоні з продажу права оренди 228 га земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності. Продано на аукціон з продажу права оренди земельних ділянок державної форми власності загальною площею 667 га., про це у своєму звіті доповів голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко.
Посівні площі сільськогосподарських культур с/г підприємств району у 2017 році, у порівнянні з 2016 р. зросли на 114%. У галузі рослинництва на 244% зросли обсяги вирощування зернових та бобових, на 51% технічних культур, на 104% - картоплі та овочів, на 62% - кормових культур.
У галузі тваринництва спостерігалося збільшення продуктивності молочного стада. Так, при зменшенні поголів'я ВРХ, виробництво молока збільшилося на 110%.

Обсяги вирощування зернових в Дрогобицькому районі зросли майже в 2,5 рази
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua