Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Голова Дрогобицької РДА прозвітував про роботу за 2017 рік

Голова Дрогобицької РДА прозвітував про роботу за 2017 рік

Автор: admin1 от 1-03-2018, 15:01
 (голосів: 0)

Голова Дрогобицької РДА прозвітував про роботу за 2017 рікСьогодні, 1 березня, у Дрогобичі відбувся публічний звіт голови райдержадміністрації Володимира Шутка щодо діяльності у 2017 році.
У звіті взяв участь голова Львівської ОДА Олег Синютка.
Основними завданнями 2017 року було забезпечення соціальних стандартів, стабільної роботи діючих підприємств у всіх галузях економіки, наповнення бюджетів всіх рівнів, освоєння коштів по проектах регіонального розвитку району, заходів з енергозбереження, стабільне функціонування системи охорони здоров'я, освіти, культури та всіх галузей, які забезпечують належний рівень життя мешканців регіону.

Голова Дрогобицької РДА прозвітував про роботу за 2017 рікВ Дрогобицькому районі в 2017 році успішно реалізовувалася Програма заходів з енергозбереження у бюджетній сфері. Зокрема, в освітній галузі освоєно 8 млн. 68 тис. грн., що дало можливість зекономити 190 тис. грн.; закладах охорони здоров’я – 1 млн. 355 тис. грн., економія становить 110 тис. грн. Про це у своєму звіті повідомив голова райдержадміністрації Володимир Шутко.
У восьми навчальних закладах та в п'яти закладах охорони здоров'я проведено ремонт або реконструкцію котелень, систем опалення. В тринадцяти навчальних закладах та у 2-х закладах охорони здоров'я району проведено заміну вікон та дверей на енергозберігаючі.
Загалом, на реалізацію заходів з енергозбереження у бюджетній сфері використано 9 млн. 450 тис. грн., економія бюджетних коштів склала 300 тис. грн.
З метою здешевлення кредитів на впровадження енергозберігаючих заходів в 2017 році у відповідності до районної цільової програми «Про відшкодування відсотків населенню Дрогобицького району за надані кредити на впровадження енергозберігаючих заходів» 139 жителям району відшкодовано з усіх джерел фінансування відсотки за отримані кредити в сумі 3 млн. грн. 

 

Голова Дрогобицької РДА прозвітував про роботу за 2017 рік

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua