Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » У Львові жінкам дарували паперові квіти, аби привернути увагу до проблеми зірваних первоцвітів

У Львові жінкам дарували паперові квіти, аби привернути увагу до проблеми зірваних первоцвітів

Автор: admin1 от 1-03-2018, 12:38
 (голосів: 0)

У Львові жінкам дарували паперові квіти, аби привернути увагу до проблеми зірваних первоцвітівУ Львові жінкам дарували паперові квіти, аби привернути увагу до проблеми зірваних первоцвітівСьогодні, у перший день весни, на площі Соборній відбулась акція "Не рви первоцвіти!"
В межах акції студенти разом з екологами дарували жінкам та дівчатам паперові квіти, виготовлені дітьми із мистецьких шкіл Львівщини за сприяння департаменту з питань культури, національностей та релігії Львівської облдержадміністрації.
«Наша акція, перш за все, скерована на прекрасну половину людства, аби вони попередили своїх шанувальників про те, що первоцвіти дарувати не можна. На щастя, останніми роками свідомість населення росте, фактів масового знищення первоцвітів стає менше, але пильність ніколи не завадить», - зазначив під час проведення акції директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник.
Найближчим часом екологи та правоохоронці також проводитимуть рейди ринками та місцями несанкціонованого продажу рослин. Нагадаємо, за незаконне придбання та збут об’єктів рослинного світу, занесених до Червоної Книги України, передбачено накладення штрафу від 510 до 1700 гривень з конфіскацією квітів.

У Львові жінкам дарували паперові квіти, аби привернути увагу до проблеми зірваних первоцвітів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua