Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Львівщина налагоджує багатовекторну співпрацю з Республікою Молдова

Львівщина налагоджує багатовекторну співпрацю з Республікою Молдова

Автор: admin1 от 27-02-2018, 14:25
 (голосів: 0)

Львівщина налагоджує багатовекторну співпрацю з Республікою МолдоваСьогодні, 27 лютого, відбулась зустріч голови Львівської ОДА Олега Синютки з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Молдова в Україні Русланом Болбочаном. В межах зустрічі порушили питання співпраці у сфері економіки, екології, туризму та культури.
Очільник області висловив подяку за підтримку Республікою Молдова територіальної цілісності та незалежності України.
«Співпраця Україна-Молдова-Грузія і ваша позиція в ООН є сьогодні для нас надзвичайно важливою. Маємо дослідження, що 86 % мешканців Львівщини бачать своє майбутнє у Європейськоому Союзі і 74 % в системі колективної безпеки Північноатлантичного оборонного альянсу. І така єдність сьогодні допомагає нам розвивати міжнародну співпрацю, а також спільними зусиллями рухатись у правильному напрямку», - наголосив Олег Синютка.
Також Олег Синютка ознайомив представників делегації із економічними досягненнями області.
Львівщина налагоджує багатовекторну співпрацю з Республікою Молдова«Ми продовжуємо динаміку минулого року і щотижня на Львівщині відкриваємо нові підприємства. Минулого тижня – це завод із переробки меду, україно-німецьке підприємство із виробництва матрасів, цього тижня – це елеватор для експорту зернової групи та завод із переробки мясних виробів. На сьогоднішній день ми маємо під супроводом 200 виробництв. Товарна продукція виробника із Львівщини сьогодні впевнено може конкурувати на зовнішніх ринках і ми б хотіли бути представлені і на вашому ринку», - додав Олег Синютка.
Готовність до плідної співпраці засвідчив і Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Руслан Болбочан.
«Хочу ще раз підкреслити, що як відомо, між нашими країнами є дуже гарний політичний діалог. І він дозволяє нам зміцнювати міжрегіональні стосунки. Гарним початком стало відкриття Почесного Консульства Республіки Молдова тут на Львівщині. І конкретними спільними проектами ми можемо думати як зміцнювати наші стосунки», - заначив Руслан Болбочан.
Серед запланованих спільних проектів – візит підприємців Львівщини до Республіки Молдова, участь представників Молдови у виставках та заходах на Львівщині, тур молдавських журналістів для промоції та ознайомлення із туристичним потенціалом області. Також у планах напрацювання заходів у напрямку розвитку сталого водокористування, що базується на принципах раціонального використання і охорони водних та інших природних ресурсів і екосистем басейну річки Дністер.
Зазначимо, що у 2015 році представники Урядів України та Молдови високого рівня разом із парламентарями, експертами та представниками неурядового сектору обох країн погодили необхідність обговорення транскордонної стратегії з адаптації до змін клімату та співпраці у басейні річки Дністер. У червні 2017 року Парламент України ратифікував Договір між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про співробітництво у сфері охорони і сталого розвитку басейну річки Дністер.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua