Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Учасники АТО з числа внутрішньо переміщених осіб на Львівщині отримають житло

Учасники АТО з числа внутрішньо переміщених осіб на Львівщині отримають житло

Автор: admin1 от 26-02-2018, 09:40
 (голосів: 0)

Учасники АТО з числа внутрішньо переміщених осіб на Львівщині отримають житло24 лютого, голова Львівської облдержадміністрації зустрівся з учасниками антитерористичної операції з числа внутрішньо переміщених осіб.
Участь у нараді взяли заступник Міністра соціальної політики України Наталія Федорович та член Робочої групи при Комітеті Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю Микола Греков.
У межах наради Микола Греков повідомив усіх присутніх, що уже цього року у Львівській області учасники АТО з числа внутрішньо переміщених осіб зможуть отримати житло.
«Зараз ми знаємо, що у Львівській області є понад 60 осіб, які потребують у придбанні житла. Я думаю, що у цьому році більша частина людей у Львівській області зможуть його отримати», - зазначив Микола Греков.
Учасники АТО з числа внутрішньо переміщених осіб на Львівщині отримають житлоЗазначимо, що таких осіб на території Львівщини налічується 64.
«Львівська область готова у якомога коротші терміни, після погодження відповідних нормативних документів, забезпечити усе від нас залежне для того, щоб закупити житло для учасників АТО з числа внутрішньо переміщених осіб», - зазначив Олег Синютка.
У свою чергу Наталія Федорович повідомила присутніх про те, що у 2018 році утримуються дві нові бюджетні Програми, які стосуються житла, виділення компенсації для придбання житла. На ці Програми передбачили фінансовий ресурс у розмірі 25 мільйонів гривень, які скерують на надання житла для учасників АТО з числа внутрішньо переміщених осіб.
Нагадаємо, що у цьому році Львівська обласна державна адміністрація прийняла в обласному бюджеті Програму щодо надання допомоги учасникам АТО з числа внутрішньо переміщених осіб.
Відтак, передбачена грошова допомога у розмірі 8 тисяч гривень на кожну таку сім’ю.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua