Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Формування перспективного плану ОТГ на Дрогобиччині не зрушило з мертвої точки - сільські голови традиційно не дійшли спільної думки

Формування перспективного плану ОТГ на Дрогобиччині не зрушило з мертвої точки - сільські голови традиційно не дійшли спільної думки

Автор: admin2 от 16-02-2018, 21:58
 (голосів: 0)

Формування перспективного плану ОТГ на Дрогобиччині не зрушило з мертвої точки - сільські голови традиційно не дійшли спільної думкиСьогодні, 16 лютого  питання щодо створення об’єднаних територіальних громад знову розглядали на засіданні Дрогобицької районної асоціації сільських і селищних рад.

У засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Шутко ійого заступники Віталій Скоропад та Іван Мізерник, депутат обласної ради Михайло Задорожний, керуючий справами районної ради Михайло Гук, окремі депутати райради, керівники структурних підрозділів РДА.

Зокрема, Михайло Задорожний інформував присутніх, що на Львівщині мають намір до 1 квітня завершити процес формування перспективних планів створення ОТГ та повідомив, що в області погоджуються на 5 громад на Дрогобиччині  (Дрогобицьку, Трускавецьку, Бориславську, Меденицьку та Підбузьку).

Намагалися внести ясність у питання формування перспективного плану відповідно до затвердженої методики і представники районної влади Віталій Скоропад і Михайло Гук.

Сільські голови приміських сіл заявили, що їх громади не хочуть об’єднуватись з містами. Верньогаївськи сільський голова Володимир Ханас запропонував  створення в Дрогобицькому районі двох об’єднаних громад – Меденицької і Підбузької. Також звучала пропозиція повернутися до ідеї щодо створення 7 об’єднаних громад.

Голова Асоціації сільських і селищних рад, Медвежанський сільський голова Степан Коваль наполягав на своїй позиції. Він запропонував залишити в районі все так, як є на сьогодні: 47 сільських і селищних рад, які можуть об’єднуватись на засадах співробітництва.

Усі пропозиції було поставлено на голосування, але  жодна з них не набрала необхідної кількості голосів.

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua