Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Про дію Урядової програми "Доступні ліки" та інші важливі питання на нараді з сільськими, селищними головами

Про дію Урядової програми "Доступні ліки" та інші важливі питання на нараді з сільськими, селищними головами

Автор: admin2 от 30-01-2018, 12:50
 (голосів: 0)

Про дію Урядової програми "Доступні ліки" та інші важливі питання на нараді з сільськими, селищними головамиСьогодні на нараді із сільськими, селищними головами, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, йшлося про остаточні терміни взяття на баланс водних об'єктів та гідротехнічних споруд. Про це доповів завідувач сектору з питань цивільного захисту Андрій Ванівський.

Про участь органів місцевого самоврядування в обласному конкурсі мікропроектів інформувала начальник відділу економіки Ярослава Ковтик. Вона, зокрема, зазначила, що є сільські ради, які зареєстрували по декілька проектів, натомість, велика частина місцевих рад не підготувала жодного. Віталій Скоропад повідомив, що до кінця тижня ще є можливість змінити ситуацію, та зазначив, що відповідною буде реакція керівництва району. “До байдужих голів буде таке саме ставлення при наданні дотацій з районного бюджету,” - сказав він.

Сільським, селищними головам також нагадали про необхідність проведення електронних закупівель товарів та послуг за кошти бюджету, про роботу із суб'єктами підприємницької діяльності щодо дотримання законодавства про оплату праці.

Заступник головного лікаря ДРТМО Леонід Іванчук інформував про продовження реалізації у районі Урядової програми “Доступні ліки”.

Традиційно, учасники наради не оминули проблему підвищення тарифів на пасажирські перевезення. Віталій Скоропад повідомив, що райдержадміністрація намагається знайти в цьому соціально чутливому питанні порозуміння з перевізниками. З цього приводу з ними сьогодні відбудеться чергова зустріч.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua