Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На даний час від Дрогобицького району зареєстровано біля 30-ти мікропроектів місцевого розвитку

На даний час від Дрогобицького району зареєстровано біля 30-ти мікропроектів місцевого розвитку

Автор: admin2 от 29-01-2018, 15:24
 (голосів: 0)

На даний час від Дрогобицького району зареєстровано біля 30-ти мікропроектів місцевого розвиткуПро це йшлося на черговій понеділковій нараді в райдержадміністрації, яку провів керівник апарату Руслан Щерба. Він, зокрема, зауважив, що для нашого району з його проблемами і потребами, така кількість мікропроектів є надто мала, як що брати до уваги, що не всі зареєстровані проекти будуть відібрані за результатами конкурсу. Тому керівникам структурних підрозділів доручено до кінця тижня інтенсивно продовжити роботу в цьому напрямку, про результати щоденно доповідати керівництву РДА.

Руслан Щерба висловив також зауваження до роботи відділу освіти (низькі результати ЗНО, недостатня робота щодо національно-патріотичного виховання школярів тощо) та до роботи з учасниками АТО в районі. Керівник апарату зобов'язав відповідальні підрозділи завершити роботу з формування Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при райдержадміністрації, залучивши до неї якомога більше представників громадськості та владнихНа даний час від Дрогобицького району зареєстровано біля 30-ти мікропроектів місцевого розвитку інституцій, причетних до цієї сфери діяльності.

На нараді також йшлося про запровадження з 1 лютого в райдержадміністрації системи електронного документообігу, про завершення роботи над звітом голови та проектом Програми соціально-економічного розвитку району на цей рік.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua